Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

CZ11-Grana Piłkarska Sobota FCS-Gutek w Gostyniu Nadia i Kudełek w Żarowie-Kania Gostyń Pozdrawia

 
CZ-11 Grana Sobota na Piłkarsko - Gutek z Akademią KGHM Zagłębie Lubin U-11 w Gostyniu na Kania Cup a małe Szabełki Kudełek&Nadia pod moim dowództwem z AMP na Turnieju z Okazji Dnia Dziecka w Żarowie /koło Świdnicy z rocznikiem 2009 - Pełna Video -relacja Szabełków bez Komentarza - Byłem Opiekunem tej drużyny -Obraz nagrywała Mamcia ...Po Turnieju w Świdnicy wybieramy sie do Gostynia na Kilka meczyków Gutka -W tej częsci - na Trasie - Gutek zostaje w Lubinie a my jedziemy dalej - Docieramy do Gostynia - Pozdrowienia od Chłopaków z Kanii Gostyń

 


Sebastian Szabłowski
 
Data pliku video: 2017-06-15, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   


  Powiat gostyński
  - powiat w województwie wielkopolskim z siedzibą w mieście Gostyń. W skład powiatu wchodzą gminy: Borek Wielkopolski, Gostyń, Krobia, Pogorzela, Poniec, Pępowo i Piaskio o łącznej powierzchni 810,34 km².

  Powiat gostyński to przede wszystkim bogactwo rezerwatów przyrody, parków, pomników przyrody (głazy narzutowe, drzewa pomnikowe) i zabytków architektonicznych (Kościół pw. św. Idziego w Krobi z XII w., Kościół pw. Św. Małgorzaty z XIII w. w Gostyniu, Kościół pw. św. Mikołaja w Krobi z XIV w., Kościół pw. św. Ducha w Krobi z XV w. czy też Klasztor oo. Filipinów na Świętej Górze).

  Na terenie powiatu funkcjonuje gostyńska strefa przemysłowa, która docelowo zajmować ma około 6o ha. Działającymi już podmiotami gospodarczymi są m.in.: Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu, Ardagh Glass Gostyń S.A, Fabryka Styropianu ARBET sp. j., Netbox Polska sp. z o.o. S.K.A. czy też cukrownia Pfeifer & Langen Polska S.A.

  Przez powiat gostyński przebiega droga krajowa nr 12.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola