Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Praca dodatkowa

Data dodania: 2011-12-19
Kategoria: Praca » Dam pracę
 
Oferuję pracę dodatkową (bezrobotni, pracujący na etacie, uczniowie, studenci, renciści itd.) Praca nie wymaga doświadczenia. Opiera się na prostych czynnościach które wykonywać może każdy (zamieszczanie bannerów, pisanie na forach, komentowanie, obsługa poczty, dodawanie ogłoszeń) . Firma zapewnia bezpłatne przeszkolenie on-line, narzędzia i pomoc pracowników z doświadczeniem w branży. Istnieje możliwość pracy w domu, w godzinach dobranych do indywidualnych potrzeb i możliwości. Praca na podstawie umowy zlecenia.
Oferta skierowana do osób pełnoletnich. Możliwość pracy w domu wymaga posiadania stałego dostępu do Internetu. Preferowany kontakt pocztą elektroniczną Marzena Tabaczuk e mail: marzena.tabaczuk@onet.pl bądź gg: 9976036
Kontakt
marzena.tabaczuk@onet.pl GG: 9976036
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 


Powiat gostyński
- powiat w województwie wielkopolskim z siedzibą w mieście Gostyń. W skład powiatu wchodzą gminy: Borek Wielkopolski, Gostyń, Krobia, Pogorzela, Poniec, Pępowo i Piaskio o łącznej powierzchni 810,34 km².

Powiat gostyński to przede wszystkim bogactwo rezerwatów przyrody, parków, pomników przyrody (głazy narzutowe, drzewa pomnikowe) i zabytków architektonicznych (Kościół pw. św. Idziego w Krobi z XII w., Kościół pw. Św. Małgorzaty z XIII w. w Gostyniu, Kościół pw. św. Mikołaja w Krobi z XIV w., Kościół pw. św. Ducha w Krobi z XV w. czy też Klasztor oo. Filipinów na Świętej Górze).

Na terenie powiatu funkcjonuje gostyńska strefa przemysłowa, która docelowo zajmować ma około 6o ha. Działającymi już podmiotami gospodarczymi są m.in.: Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu, Ardagh Glass Gostyń S.A, Fabryka Styropianu ARBET sp. j., Netbox Polska sp. z o.o. S.K.A. czy też cukrownia Pfeifer & Langen Polska S.A.

Przez powiat gostyński przebiega droga krajowa nr 12.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola