Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Kompleksowa Opieka Medyczna

Data dodania: 2011-12-19
Kategoria: Zdrowie i uroda » Zdrowie
 


Jeżeli leczysz się w prywatnych gabinetach lekarskich to wiesz ile to pochłania pieniędzy. Jest jednak rozwiązanie, które pozwala znacznie obniżyć koszty związane z leczeniem w prywatnych gabinetach - prywatna abonamentowa opieka medyczna SIGNUM. Na czym to polega? To proste - wybierasz interesujący Cię wariant opieki medycznej, opłacasz go i otrzymujesz od nas kartę, dzięki której możesz bez limitu korzystać z usług medycznych w ponad 1000 placówkach medycznych w całym kraju. Cały zakres usług: konsultacje, badania, itp. są wykonywane w cenie pakietu, bez dodatkowych opłat. Płacisz raz - korzystasz bez limitu. Opieka medyczna SIGNUM to 5 pakietów świadczeń medycznych, w ramach których otrzymujesz dostęp do lekarzy 30 specjalności (na wizytę czeka się max 5 dni!!), 230 badań diagnostycznych, badań laboratoryjnych, szczepień, rehabilitacji, transportu, zabiegów jednego dnia i wielu innych usług, to także Infolinia medyczna czynna 24 godz, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Jeżeli chcesz poznać szczegóły napisz do mnie: marzena.tabaczuk@onet.pl
Kontakt
marzena.tabaczuk@onet.pl GG: 9976036
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 


Powiat gostyński
- powiat w województwie wielkopolskim z siedzibą w mieście Gostyń. W skład powiatu wchodzą gminy: Borek Wielkopolski, Gostyń, Krobia, Pogorzela, Poniec, Pępowo i Piaskio o łącznej powierzchni 810,34 km².

Powiat gostyński to przede wszystkim bogactwo rezerwatów przyrody, parków, pomników przyrody (głazy narzutowe, drzewa pomnikowe) i zabytków architektonicznych (Kościół pw. św. Idziego w Krobi z XII w., Kościół pw. Św. Małgorzaty z XIII w. w Gostyniu, Kościół pw. św. Mikołaja w Krobi z XIV w., Kościół pw. św. Ducha w Krobi z XV w. czy też Klasztor oo. Filipinów na Świętej Górze).

Na terenie powiatu funkcjonuje gostyńska strefa przemysłowa, która docelowo zajmować ma około 6o ha. Działającymi już podmiotami gospodarczymi są m.in.: Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu, Ardagh Glass Gostyń S.A, Fabryka Styropianu ARBET sp. j., Netbox Polska sp. z o.o. S.K.A. czy też cukrownia Pfeifer & Langen Polska S.A.

Przez powiat gostyński przebiega droga krajowa nr 12.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola