Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Kartodrom (Gostyń) - Onboard Lap's 2014

 
Kartodrom Gostyń to jeden z niewielu profesjonalnych torów kartingowych na terenie Polski , na którym każdego roku odbywa się wiele imprez kartingowych , podczas których zawodnicy walczą na gokartach wyczynowych o upragnione przez każdego zwycięstwo., Między innymi na torze odbywają się wyścigi takie jak : ROK CUP Poland, ROTA MAX CHALLENGE, KF, easykart. Tym razem ja miałem okazję się po nim przejechać , ale jedynie gokartem tylko gokartem Sodi 6,5 km , które są udostępniane dla wszystkich, każdego prawie dnia, po godzinie 15:00 . Dane toru: -------------------- Plac Zamkowy , Gostyń Wielkopolski Właściciel: AUTOMOBIL Klub Leszczyński Długość toru: 800 metrów. Szerokość: 10/7 metrów. Średni czas (PRO) - 40 sekund. Średni czas (AMATOR) - 50 sekund. ★ Gdzie mnie można znaleźć ★ ----------------------------------------­­----------------------------- ► Wbijaj na moją stronkę! speedfun.pl ► Wbijaj na fan page'a! facebook.com/SPEEDMAN4fun ► Zostaw suba! speedfun.pl/subuj/ ► Dzięki że oglądałeś! Jeśli jesteś fanem tej serii na moim kanale nie zapomnij o komentarzu i łapce w górę!

 


SPEEDMAN - Karting World
 
Data pliku video: 2014-05-12, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   


  Powiat gostyński
  - powiat w województwie wielkopolskim z siedzibą w mieście Gostyń. W skład powiatu wchodzą gminy: Borek Wielkopolski, Gostyń, Krobia, Pogorzela, Poniec, Pępowo i Piaskio o łącznej powierzchni 810,34 km².

  Powiat gostyński to przede wszystkim bogactwo rezerwatów przyrody, parków, pomników przyrody (głazy narzutowe, drzewa pomnikowe) i zabytków architektonicznych (Kościół pw. św. Idziego w Krobi z XII w., Kościół pw. Św. Małgorzaty z XIII w. w Gostyniu, Kościół pw. św. Mikołaja w Krobi z XIV w., Kościół pw. św. Ducha w Krobi z XV w. czy też Klasztor oo. Filipinów na Świętej Górze).

  Na terenie powiatu funkcjonuje gostyńska strefa przemysłowa, która docelowo zajmować ma około 6o ha. Działającymi już podmiotami gospodarczymi są m.in.: Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu, Ardagh Glass Gostyń S.A, Fabryka Styropianu ARBET sp. j., Netbox Polska sp. z o.o. S.K.A. czy też cukrownia Pfeifer & Langen Polska S.A.

  Przez powiat gostyński przebiega droga krajowa nr 12.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola