Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Język angielski - dofinansowany kurs w Gostyniu

Data dodania: 2012-03-27
 
„Zarządzanie przez jakość-program wsparcia mikro i małych przedsiębiorców”

Lingua Viva oraz Idea4 zapraszają mikro- i małe przedsiębiorstwa z powiatu gostyńskiego do udziału w szkoleniach współfinansowanych przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

W ramach projektu „Zarządzanie przez jakość-program wsparcia mikro i małych przedsiębiorców”, każdy z uczestników skorzysta z 2 rodzajów szkoleń:
• Szkolenie z zakresu Total Quality Management (56x45min).
• Szkolenie z zakresu języka angielskiego-biznesowego (60x45min), z wykorzystaniem multimedialnej platformy e-learningowej, na wybranym poziomie zaawansowania.
Projekt „Zarządzanie przez jakość-program wsparcia mikro i małych przedsiębiorców”, jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Wysokość dofinansowania wynosi 80% kosztów uczestnictwa, pozostałe 20% pokrywa instytucja zgłaszająca pracownika na szkolenie.
Kontakt
Biuro Projektu: Leszno, ul. Jana Pawła II 9 (ADJ) tel. 65 529 67 82, Koordynator Projektu: Anna Wieczorek,
tel 665 765 008 email: tqm@linguaviva.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 


Powiat gostyński
- powiat w województwie wielkopolskim z siedzibą w mieście Gostyń. W skład powiatu wchodzą gminy: Borek Wielkopolski, Gostyń, Krobia, Pogorzela, Poniec, Pępowo i Piaskio o łącznej powierzchni 810,34 km².

Powiat gostyński to przede wszystkim bogactwo rezerwatów przyrody, parków, pomników przyrody (głazy narzutowe, drzewa pomnikowe) i zabytków architektonicznych (Kościół pw. św. Idziego w Krobi z XII w., Kościół pw. Św. Małgorzaty z XIII w. w Gostyniu, Kościół pw. św. Mikołaja w Krobi z XIV w., Kościół pw. św. Ducha w Krobi z XV w. czy też Klasztor oo. Filipinów na Świętej Górze).

Na terenie powiatu funkcjonuje gostyńska strefa przemysłowa, która docelowo zajmować ma około 6o ha. Działającymi już podmiotami gospodarczymi są m.in.: Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu, Ardagh Glass Gostyń S.A, Fabryka Styropianu ARBET sp. j., Netbox Polska sp. z o.o. S.K.A. czy też cukrownia Pfeifer & Langen Polska S.A.

Przez powiat gostyński przebiega droga krajowa nr 12.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola