Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Dodatkowa praca to dodatkowe pieniądze

Data dodania: 2011-11-10
Kategoria: Praca » Dam pracę
 
Chciałabyś zarobić dodatkowe pieniądze w prosty i przyjemny sposób? Lubisz spotykać się ze znajomymi i spędzasz mnóstwo czasu poza domem? Wykorzystaj to już dziś. Przystąp do klubu Betterware. Zapoznaj się z produktami oferowanymi przez firmę.
http://www.betterware.pl/katalog_betterware/1111/
Jeżeli podobają ci się unikatowe rozwiązania do domu i ogrodu przyłącz się do nas. Wpisowe to tylko 1 zł , dodatkowo otrzymasz ciekawe prezenty na start. Oferuj produkty z katalogu rodzinie i znajomym. Na każdym sprzedanym produkcie zarobisz 23%. W prosty i przyjemny sposób zarobisz dodatkowe pieniądze na własne wydatki.
Masz dodatkowe pytania. Skontaktuj się ze mną – Sylwia Rogozińska ( Nr przedstawiciela 41886) – email s.a.rogozinska@gmail.com, gg 9698911.
Jeżeli zaś chcesz od razu przystąpić do współpracy zapisz się już teraz:
https://www.e-betterware.com.pl/rejestracja-w-betterware
Oferuję pomoc logistyczną oraz darmowe katalogi przez pierwsze dwa miesiące współpracy.

Kontakt
Skontaktuj się ze mną – Sylwia Rogozińska ( Nr przedstawiciela 41886) – email s.a.rogozinska@gmail.com, gg 9698911.
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 


Powiat gostyński
- powiat w województwie wielkopolskim z siedzibą w mieście Gostyń. W skład powiatu wchodzą gminy: Borek Wielkopolski, Gostyń, Krobia, Pogorzela, Poniec, Pępowo i Piaskio o łącznej powierzchni 810,34 km².

Powiat gostyński to przede wszystkim bogactwo rezerwatów przyrody, parków, pomników przyrody (głazy narzutowe, drzewa pomnikowe) i zabytków architektonicznych (Kościół pw. św. Idziego w Krobi z XII w., Kościół pw. Św. Małgorzaty z XIII w. w Gostyniu, Kościół pw. św. Mikołaja w Krobi z XIV w., Kościół pw. św. Ducha w Krobi z XV w. czy też Klasztor oo. Filipinów na Świętej Górze).

Na terenie powiatu funkcjonuje gostyńska strefa przemysłowa, która docelowo zajmować ma około 6o ha. Działającymi już podmiotami gospodarczymi są m.in.: Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu, Ardagh Glass Gostyń S.A, Fabryka Styropianu ARBET sp. j., Netbox Polska sp. z o.o. S.K.A. czy też cukrownia Pfeifer & Langen Polska S.A.

Przez powiat gostyński przebiega droga krajowa nr 12.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola